Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Mike Mitchell |
4,0
|
|
Stephanie Stine
(współreżyser)
|
||
Steven Moder
(postprodukcja)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jonathan Aibel |
3,5
|
|
Glenn Berger |
3,5
|
|
Darren Lemke | ||
David Lindsay-Abaire
(materiał dodatkowy)
|
6,0
|
|
Lillian Yu
(materiał dodatkowy)
|
||
Ellen Tremiti
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Rebecca Huntley
producent
|
7,0
|
|
Rene Harnois Jr.
nadzorca produkcji
|
||
Clint W. Heidorn
nadzorca produkcji
|
||
Ryan Lightbody
nadzorca produkcji
|
||
Michael Lynn
kierownik produkcji
|
||
Steven Pless
nadzorca produkcji
|
||
Jon Eric Schmidt
kierownik produkcji
|
||
Michelle Jurado Staphylas
kierownik produkcji
|
||
Hongtao Yang
kierownik produkcji
|
||
Jonathan Aibel
współproducent
|
3,5
|
|
Glenn Berger
współproducent
|
3,5
|
|
Steven Schweickart
współproducent
|
||
Mike Mitchell
producent wykonawczy
|
4,0
|
|
Jorge A. Fernandez
postproducent (asystent)
|
||
Chris Hewitt
koordynator postprodukcji
|
||
Ellen Tremiti
nadzorca produkcji
|
||
Kaki Bage
kierownik produkcji
|
||
Art Bidwell
kierownik produkcji
|
||
Darla Chavez
nadzorca produkcji
|
||
Christiana Knights
nadzorca produkcji
|
||
Monique M. Miranda
koordynator produkcji
|
||
Brynne Orloski
nadzorca postprodukcji
|
||
Christen Rangel
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Hank Abbott
nadzorca postprodukcji
|
||
Amanda Billingsley
koordynator produkcji
|
||
Stephanie Buschhorn
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Anna Beatrice Carlos
koordynator produkcji
|
||
Serena Knights
koordynator produkcji
|
||
Jim Mainard
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Alice Terz
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jack Black
Po (głos)
|
6,9
|
|
Awkwafina
Zhen (głos)
|
||
Viola Davis
Chameleon (głos)
|
6,9
|
|
Dustin Hoffman
Shifu (głos)
|
8,2
|
|
James Hong
Pan Ping (głos)
|
||
Bryan Cranston
Li (głos)
|
7,8
|
|
Ian McShane
Tai Lung (głos)
|
7,4
|
|
Ke Huy Quan
Han (głos)
|
7,0
|
|
Ronny Chieng
Fish (głos)
|
||
Lori Tan Chinn
Granny Boar (głos)
|
||
Seth Rogen
Mantis (głos)
|
5,8
|
|
Mr. Beast
Panda Pig (głos)
|
||
James Murray
Barman-królik / Przestraszony baran / Pyszny Komodo / Strażnik więzienia dla gęsi (głos)
|
||
James Sie
Byk oficer / Mistrz złoczyńców / Robotnik baran (głos)
|
6,0
|
|
Cedric Yarbrough
Baran brygadzista / Byk oficer / Dzik (głos)
|
||
Vic Chao
Klient tawerny / Niedźwiedź szef przestępców / Ostatni baran
|
||
Audrey Brooke
Króliczek / Prosiaczek / Świnka (głos)
|
||
Lincoln Nakamura
Dzieciak panda / Mały królik (głos)
|
||
Cece Valentina
Króliczek (głos)
|
||
April Hong
Prosiak opiekun (głos)
|
||
Suzanne Buirgy
Fan szukający autografów (głos)
|
||
Logan Kim
Fan szukający autografów (głos)
|
||
Reyn Doi
Fan wielbiciel (głos)
|
||
Mick Wingert
Stary królik, patron (głos)
|
||
Peggy Etra
Pytający smok / Świnka opiekunka (głos)
|
||
Gedde Watanabe
Borsuk szef przestępców (głos)
|
||
Karen Maruyama
Kelner-królik / Obywatel / Przesłuchiwana owca / Wilk, szef przestępców (głos)
|
||
Tom McGrath
Szef przestepców (głos)
|
4,5
|
|
Phil LaMarr
Przesłuchiwany byk / Rozczochrany króliczek / Złodziej świni (głos)
|
||
Mike Mitchell
Właściciel tawerny (głos)
|
4,0
|
|
Colleen Smith
Klient tawerny / Mistrzowski złoczyńca / Obywatel / Złodziej antylopy (głos)
|
||
Sarah Sarang Oh
Obywatel / Przesłuchana antylopa (głos)
|
||
Paul Pape
Nosorożec (głos)
|
||
James Taku Leung
Wilk (głos)
|
||
Steve Alterman
Smok (głos)
|
||
Christopher Knights
Zirytowany jaszczur (głos)
|
8,0
|
|
Harry Shum Jr.
Smok ziejący ogniem (głos)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Kompozytorzy | Ocena | |
Steve Mazzaro |
7,0
|
|
Hans Zimmer |
7,7
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Christopher Knights |
8,0
|
|
Mark Gillins
(współmontażysta)
|
||
Mark A. Hester
(współmontażysta)
|
||
Katie Parody
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Paul Duncan
scenograf
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Erik Aadahl
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Erik Aadahl
projektant dźwięku
|
||
Malte Bieler
projektant dźwięku
|
||
David V. Butler
nadzorca postsynchronu
|
||
Bill Donnelly
mikser
|
||
Joel Erickson
nadzorca postsynchronu
|
||
Joel Erickson
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Dan Gamache
projektant dźwięku
|
||
Tim Gomillion
operator dźwięku
|
||
Tavish Grade
mikser imitacji
|
||
Jason W. Jennings
projektant dźwięku
|
||
Jonathan Klein
nadzorujący montaż imitacji
|
||
Jeff Levy
mikser dialogów
|
||
Veronica Li
montaż efektów dźwiękowych (asystent)
|
||
Michael Miller
mikser postsynchronu
|
||
Dan O'Connell
imitator dźwięku
|
||
Jesse Rosenman
montaż efektów dźwiękowych (asystent)
|
||
Greg P. Russell
mikser ponownego nagrania
|
||
Julian Slater
mikser ponownego nagrania
|
||
Carlos Sotolongo
mikser dialogów
|
||
Ethan Van der Ryn
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Ethan Van der Ryn
projektant dźwięku
|
||
Xiao'ou Olivia Zhang
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Renae Moneymaker
kaskader
|
||
Leslee Feldman
dobór obsady
|
||
Natalie Lyon
dobór obsady
|
||
Kevin Reher
dobór obsady
|
||
Christi Soper
dobór obsady
|
Pozostałe
Proszę czekać…